6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Курси з підготовки операторів радіостанцій Аselsan

Добавлено: 08.07.2019 Переглянуто: 518

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснюється підготовка військових фахівців для Збройних Сил України з експлуатації засобів радіозв’язку виробництва компанії Аselsan. В період з 1 по 5 липня були сплановані та проведені курси з підготовки інструкторів ВІТІ спеціалістами компанії Аselsan. До навчальної групи були включені курсанти факультету телекомунікаційних систем.

Заняття проводилися інструкторами компанії Аselsan у спеціалізованому класі кафедри радіозв'язку факультету телекомунікаційних систем інституту.

По закінченню курсів, курсанти отримали сертифікати операторів радіостанцій компанії Аselsan.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net