Курси з підготовки операторів радіостанцій Аselsan

Добавлено: 08.07.2019 Переглянуто: 317

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснюється підготовка військових фахівців для Збройних Сил України з експлуатації засобів радіозв’язку виробництва компанії Аselsan. В період з 1 по 5 липня були сплановані та проведені курси з підготовки інструкторів ВІТІ спеціалістами компанії Аselsan. До навчальної групи були включені курсанти факультету телекомунікаційних систем.

Заняття проводилися інструкторами компанії Аselsan у спеціалізованому класі кафедри радіозв'язку факультету телекомунікаційних систем інституту.

По закінченню курсів, курсанти отримали сертифікати операторів радіостанцій компанії Аselsan.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net