Спортивні досягнення факультету телекомунікаційних систем

Добавлено: 08.07.2019 Переглянуто: 937

Зранку 8 липня на ранковому шикуванні факультету телекомунікаційних систем було підведено підсумки Спартакіади інституту з бігу на 3 км., човникового бігу 6 х 100, підйому силою на перекладині, бігу на 100 метрів, підтягування на перекладині. Факультет показав високі показники, що показує ефективну роботу командирів всіх рівнів щодо фізичного розвитку особового складу.

Тож по результатам Спартакіади інституту факультет телекомунікаційних систем зайняв призові місця:

17 курс І місце з бігу на 3 км;

17 курс І місце з бігу на 100 м;

17 курс І місце з човникового бігу 6 х 100м.

Курсант 16 курсу ПАВЛОВА О.Ю.- І місце серед жінок у змаганнях з бігу на 2 км;

Курсант 18 курсу МЕЛЬНИК Р.В. - І місце в змаганнях з бігу на 100 м;

Курсант 15 курсу ШТЕФАНЮК П.М. - І місце в змаганнях з підйому силою на перекладині;

Курсант 16 курсу ПІВНЯК І.С. - І місце з бігу на 3 км;

Курсант 18 курсу МЕЛЬНИК Р.В. - І місце в змаганнях з човникового бігу 6 х 100м.

Начальник факультету телекомунікаційних систем полковник Євген Рибка привітав переможців вручивши кубки та грамоти.