Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року                         30 листопада 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

На 5 КППК ВІТІ для офіцерів за призовом завершився модуль індивідуальної загальновійськової підготовки

Добавлено: 06.07.2019 Переглянуто: 474

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації тривають трьох місячні курси перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцерів за призовом. Більше 80 випускників кафедр військової підготовки, які не мають досвіду військової служби, після їх закінчення продовжать проходження служби у бойових та навчальних підрозділах, частинах військ зв’язку ЗС України.

Підготовка триває на базі батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту під керівництвом досвідчених керівників і науково-педагогічних викладачів. Офіцери запасу протягом першого місяця відновили набуті під час навчання на військовій кафедрі знання і практичні навички з індивідуальної загальновійськової підготовки: відпрацьовують питання тактики (дії взводу в наступі, в обороні), вогневої підготовки (виконання вправ зі стрілецької зброї, прийомів метання гранат) та інженерної підготовки.

Впродовж наступного місяця на офіцерів за призовом чекають заняття з індивідуальної фахової підготовки військового-зв'язківця.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net