Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року                         30 листопада 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочалася вступна кампанія

Добавлено: 02.07.2019 Переглянуто: 649

На навчання до військового вишу приймаються громадяни України за власним бажанням, які здобули повну загальну середню освіту із числа цивільної молоді, ліцеїстів, резервістів, військовозобов’язані та військовослужбовці військової служби за контрактом віком до 30 років, які не мають військових звань офіцерського складу.

Перші дні роботи приймальної комісії показали, що бажаючих стати офіцерами та отримати сучасну освіту у галузі кібербезпеки та ІТ-технологій дуже багато. Вступники мріють стати майбутніми командирами підрозділів зв’язку.

Вступна кампанія 2019 року закінчується 30 липня, тому у кожного абітурієнта ще є час до 10 липня подати заяви та документи на вступ та присвятити своє життя захисту Батьківщині, - повідомив заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко.

Слід зазначити, що Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут є провідним вищим військовим навчальним закладом з підготовки військових фахівців у галузі кібербезпеки, телекомунікацій та інформатизації.

Навчання в інституті здійснюється за 6 спеціальностями: 122 Комп’ютерні науки,125 Кібербезпека, 126 Інформаційні системи та технології, 172 Телекомунікації та радіотехніка, 253 Військове управління (за видами Збройних Сил), 255 Озброєння та військова техніка.

Термін навчання в інституті зараховується як термін проходження військової служби.

Тут готують КІБЕРВОЇНІВ та КРАЩИХ ПРОГРАМІСТІВ!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net