На кафедрі Комп'ютерних інформаційних технологій завершився захист магістерських робіт

Добавлено: 22.06.2019 Переглянуто: 1161

Підкомісії із захисту магістерських робіт, яку очолював заступник начальника зв’язку ВМС капітан першого рангу Захарченко Володимир Олександрович, свої розробки представили 32 курсанта напрямку підготовки “Комп’ютерні науки”, які опановують спеціалізацію «Математичне, інформаційне та програмне забезпечення військових інформаційних систем. В рамках програмно-технічного оснащення кафедри курсанти підготували власні перспективні розробки, які, на думку Голови державної екзаменаційної комісії - Начальника зв’язку Військово-Морських Сил – заступника начальника штабу зі зв’язку та інформатизації командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітана 1 рангу Вадима Кутигіна, можуть знайти актуальне впровадження в життєдіяльність підрозділів та частин ЗСУ.

Усі роботи були спрямовані на магістерські дослідження у напрямках:

технологічна реалізація актуальних систем підтримки прийняття рішень в контурах військового управління;

підвищення ефективності організації навчального процесу у підготовці високопрофесійних фахівців для потреб ЗСУ; вдосконалення програмно-апаратних рішень на платформі іноваційних мікропроцесорних структур;

іновації в реалізації підходів інформаційно-аналітичної діяльності в ЗСУ;

досконалення алгоритмів та технологічних підходів у захисті інформації інформаційних систем військового призначення.

В процесі захисту дипломних робіт особливою увагою голова підгомісії заступник начальника зв’язку ВМС капітан 1 ранку Захарченко В.О. відмітив інтелектуальні розробки кафедри, а саме:

Комп’ютерні тренажерні системи навчання спеціалістів у роботі на сучасних засобах зв’язку;

Електронний реєстр інформаційних ресурсів Міністерства Оборони Україна з відкритим доступом;

Розподілена інформаційна система медичної служби на основі фремворку Spring.

Майбутні офіцери успішно захистили свої дипломні роботи, з яких шістнадцять випускників захистили роботи на відмінно.

Колектив факультету Інформаційних технологій щиро вітає курсантів з успішним захистом. Бажаємо всім натхнення та наснаги, нових звершень, впевненості у своїх силах та професійного зростання!