На кафедрі автоматизованих систем управління завершився захист магістерських робіт курсантів-випускників

Добавлено: 13.06.2019 Переглянуто: 1534

Підкомісії із захисту магістерських робіт, яку очолював заступник командира військової частини А0799 підполковник Євгеній Лисенко, свої розробки представили 14 майбутніх офіцерів, які опановують спеціальність «Інформаційні системи та технології». Всі вони підготували на матеріально-технічній базі кафедри справді цікаві та перспективні проекти і цю думку науково-педагогічного складу кафедри поділяє Голова державної екзаменаційної комісії - Начальник зв’язку Військово-Морських Сил – заступник начальника штабу зі зв’язку та інформатизації командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 1 рангу Вадим Кутигін, який був безпосередньо пристутній на захисті магістерських робіт.

Усі роботи були спрямовані на розвиток та інновацію різноманітних актуальних систем та технологій для зміцнення бойового потенціалу систем зв’язку та автоматизації Збройних Сил України та інших силових структур. Найбільш цікаві дослідження були спрямовані на впровадження методу динамічної зміни топології безпроводової сенсорної мережі з мобільною базовою станцією, алгоритмічної та структурної моделі функціонування відмовостійкого кластеру зберігання даних на основі клієнт-серверної архітектури NextCloud та NFS-серверу, методу багато-шляхової маршрутизації в програмно-конфігурованих телекомунікаційних мережах, методики моніторингу стану інформаційно-телекомунікаційної мережі інституту з використанням хмарного середовища зберігання даних NextCloud.

Майбутні офіцери успішно захистили свої дипломні роботи, з яких шість випускників захистили роботи на відмінно.

В кращу сторону була відмічена курсант Анастасія Дніпровська з дипломним проектом «Метод динамічної зміни топології безпроводової сенсорної мережі з мобільною базовою станцією».

Результати плідної роботи науково-педагогічних працівників кафедри та представників Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального Штабу ЗС України дозволили визначити шляхи вирішення проблемних питаннь, які стоять перед військами зв’язку ЗС України, а також можливі способи покращення процесу навчання в інституті майбутніх офіцерів.