Донорство не тільки благородний жест, а й користь

Добавлено: 11.06.2019 Переглянуто: 1020

11 червня в Національному військово-медичному клінічному центрі «головний військово-клінічний госпіталь» курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут факультету телекомунікаційних систем долучилися до благородної і одночасно корисної акції для організму - стали донорами крові.

Дану акцію зв’язківці підтримують не вперше, адже після здачі крові отримуєш потужну емоційну розрядку. Коли усвідомлюєш, що зробив добру справу, можливо, навіть врятував життя, то це приносить колосальний емоційний підйом.