28 вересня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року                        

Донорство не тільки благородний жест, а й користь

Добавлено: 11.06.2019 Переглянуто: 346


11 червня в Національному військово-медичному клінічному центрі «головний військово-клінічний госпіталь» курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут факультету телекомунікаційних систем долучилися до благородної і одночасно корисної акції для організму - стали донорами крові.

Дану акцію зв’язківці підтримують не вперше, адже після здачі крові отримуєш потужну емоційну розрядку. Коли усвідомлюєш, що зробив добру справу, можливо, навіть врятував життя, то це приносить колосальний емоційний підйом.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх