Наукова конференція на тему: “Діалог Україна – НАТО”

Добавлено: 09.06.2019 Переглянуто: 843

7 червня 2019 року на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін відбулася наукова конференція на тему: “Діалог Україна – НАТО”. Спеціальним гостем засідання був заступник начальника інституту з наукової роботи Романюк Валерій Антонович.

Конференція пройшла у форматі цікавого багатовекторного діалогу, присвяченого необхідності налагодження конструктивного співробітництва України та НАТО з метою забезпечення міжнародного миру, стабільності та безпеки у світі. Курсанти вперше мали за честь поспілкуватися з полковником Романюком у досить тісному колі, у легкій невимушеній обстановці. Невичерпні знання та досвід Валерія Антоновича пробудили великий інтерес молодих дослідників до глибшого вивчення означеної проблеми та її аналізу.