28 вересня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

Наукова конференція на тему: “Діалог Україна – НАТО”

Добавлено: 09.06.2019 Переглянуто: 316

7 червня 2019 року на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін відбулася наукова конференція на тему: “Діалог Україна – НАТО”. Спеціальним гостем засідання був заступник начальника інституту з наукової роботи Романюк Валерій Антонович.

Конференція пройшла у форматі цікавого багатовекторного діалогу, присвяченого необхідності налагодження конструктивного співробітництва України та НАТО з метою забезпечення міжнародного миру, стабільності та безпеки у світі. Курсанти вперше мали за честь поспілкуватися з полковником Романюком у досить тісному колі, у легкій невимушеній обстановці. Невичерпні знання та досвід Валерія Антоновича пробудили великий інтерес молодих дослідників до глибшого вивчення означеної проблеми та її аналізу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net