Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Наукова конференція на тему: “Діалог Україна – НАТО”

Добавлено: 09.06.2019 Переглянуто: 203

7 червня 2019 року на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін відбулася наукова конференція на тему: “Діалог Україна – НАТО”. Спеціальним гостем засідання був заступник начальника інституту з наукової роботи Романюк Валерій Антонович.

Конференція пройшла у форматі цікавого багатовекторного діалогу, присвяченого необхідності налагодження конструктивного співробітництва України та НАТО з метою забезпечення міжнародного миру, стабільності та безпеки у світі. Курсанти вперше мали за честь поспілкуватися з полковником Романюком у досить тісному колі, у легкій невимушеній обстановці. Невичерпні знання та досвід Валерія Антоновича пробудили великий інтерес молодих дослідників до глибшого вивчення означеної проблеми та її аналізу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net