28 вересня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

Курсанти ВІТІ взяли участь у конференції

Добавлено: 08.06.2019 Переглянуто: 346

7 червня 2019 року курсанти інституту В.В. Лозицький, І.Г. Єсаулов, О.Ю. Ляшенко та працівник Київського військового ліцею імені Івана Богуна А. А. Ярощук прийняли участь в III міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та шляхи захисту інформаційно-психологічної і духовної безпеки особи, суспільства, держави», яка відбулася в Національному авіаційному університеті.

У своєї доповіді курсант Лозицький В.В. акцентував увагу на такій складовій ведення інформаційних війн як іміджева. У доповіді було зауважено, що «нині імідж України є стратегічною цінністю держави, а в сучасному світі інформаційних та мережевих технологій він перебуває в одному ряду з сучасною армією та потужною економікою».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net