Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Курсанти ВІТІ взяли участь у конференції

Добавлено: 08.06.2019 Переглянуто: 245

7 червня 2019 року курсанти інституту В.В. Лозицький, І.Г. Єсаулов, О.Ю. Ляшенко та працівник Київського військового ліцею імені Івана Богуна А. А. Ярощук прийняли участь в III міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та шляхи захисту інформаційно-психологічної і духовної безпеки особи, суспільства, держави», яка відбулася в Національному авіаційному університеті.

У своєї доповіді курсант Лозицький В.В. акцентував увагу на такій складовій ведення інформаційних війн як іміджева. У доповіді було зауважено, що «нині імідж України є стратегічною цінністю держави, а в сучасному світі інформаційних та мережевих технологій він перебуває в одному ряду з сучасною армією та потужною економікою».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net