Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Виїзні заняття в Будинку Уряду України

Добавлено: 07.06.2019 Переглянуто: 321

У навчальному процесі кафедра військово-гуманітаних дисциплін використовує різні форми роботи з курсантами: семінари, круглі столи, конференції, виїзні заняття та екскурсії.

6 та 7 червня 2019 року в рамках тематичних занять із навчальної дисципліни “Політологія та соціологія” відбулися виїзні заняття з курсантами інституту до Будинку Уряду України.

Метою заходу стало ознайомлення молодих військовослужбовців із роботою вищого органу виконавчої влади України, вивчення особливостей процесу державотворення в країні, оборона якої є ключовим завданням для Збройних Сил України.

Завдяки організації виїзних практичних занять з навчальних дисципліни кафедри ефективно реалізується практична складова професійного становлення майбутніх фахівців та позитивно трансформується їх мотивація до навчання.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net