28 вересня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

Виїзні заняття в Будинку Уряду України

Добавлено: 07.06.2019 Переглянуто: 396

У навчальному процесі кафедра військово-гуманітаних дисциплін використовує різні форми роботи з курсантами: семінари, круглі столи, конференції, виїзні заняття та екскурсії.

6 та 7 червня 2019 року в рамках тематичних занять із навчальної дисципліни “Політологія та соціологія” відбулися виїзні заняття з курсантами інституту до Будинку Уряду України.

Метою заходу стало ознайомлення молодих військовослужбовців із роботою вищого органу виконавчої влади України, вивчення особливостей процесу державотворення в країні, оборона якої є ключовим завданням для Збройних Сил України.

Завдяки організації виїзних практичних занять з навчальних дисципліни кафедри ефективно реалізується практична складова професійного становлення майбутніх фахівців та позитивно трансформується їх мотивація до навчання.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net