Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Курс підготовки інструкторів з питань експлуатації КХ та УКХ радіостанцій HARRIS

Добавлено: 07.06.2019 Переглянуто: 278

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації здійснюється підготовка військових фахівців для Збройних Сил України та інших військових формувань з експлуатації засобів радіозв’язку КХ, УКХ діапазонів виробництва компанії Harris Falcon III. З метою посилення якості підготовки зазначених фахівців були сплановані та проведені курси з підготовки інструкторів ВІТІ спеціалістами “Радіо Сатком Груп”. До навчальної групи були включені курсанти третього курсу факультету телекомунікаційних систем.

Заняття проводилися інструкторами “Радіо Сатком Груп” у спеціалізованому класі кафедри радіозв'язку інституту. Практичні навички відпрацьовувалися в польових умовах на базі батальйону забезпечення навчального процесу інституту.

По закінченню курсів, курсантам інституту були вручені сертифікати Учбово-Сервісного Центру Communication Systems – Harris Corporation.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net