УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курс підготовки інструкторів з питань експлуатації КХ та УКХ радіостанцій HARRIS

Добавлено: 07.06.2019 Переглянуто: 1029


У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації здійснюється підготовка військових фахівців для Збройних Сил України та інших військових формувань з експлуатації засобів радіозв’язку КХ, УКХ діапазонів виробництва компанії Harris Falcon III. З метою посилення якості підготовки зазначених фахівців були сплановані та проведені курси з підготовки інструкторів ВІТІ спеціалістами “Радіо Сатком Груп”. До навчальної групи були включені курсанти третього курсу факультету телекомунікаційних систем.

Заняття проводилися інструкторами “Радіо Сатком Груп” у спеціалізованому класі кафедри радіозв'язку інституту. Практичні навички відпрацьовувалися в польових умовах на базі батальйону забезпечення навчального процесу інституту.

По закінченню курсів, курсантам інституту були вручені сертифікати Учбово-Сервісного Центру Communication Systems – Harris Corporation.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх