Вітаємо з успішним захистом дисертації

Добавлено: 30.05.2019 Переглянуто: 834

Щиро вітаємо заступника завідувача кафедри іноземних мов КУЦЕНКА Миколу Анатолійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.02.04 - германські мови.

Захист відбувся 24.05.2019 року у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна. Науковий керівник: доктор філологічних наук, професор, професор кафедри теорії, практики та перекладу англійської мови Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!