Срібна медаль курсанта ВКСС на Відкритому міжнародному турнірі зі змішаних єдиноборств

Добавлено: 28.05.2019 Переглянуто: 1027

В період з 25 по 26 травня 2019 року у місті Харків відбувся Відкритий міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств KARS FC, в якому прийняли участь 150 спортсменів з різних країн світу (Україна, Грузія, Вірменія, Казахстан, Узбекистан, Латвія, Іран, Туркменістан) у складі команд в різних вікових групах та вагових категоріях.

У цих змаганнях приймав участь курсант Військового Коледжу сержантського ВІТІ у складі федерації змішаних єдиноборств ММА солдат Жмуренко та здобув СРІБНУ медаль у ваговій категорії «до 66 кг».

Вітаємо, бажаємо наступних перемог!