27-й Благодійний забіг "Під каштанами"

Добавлено: 26.05.2019 Переглянуто: 992

26 травня курсанти та офіцери Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут взяли участь у Благодійному забігу "Під каштанами", що цьогоріч його проводять в 27-ме.

На виручені кошти організатори, зокрема, планують купити кардіологічне обладнання до Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Курсанти та офіцери, зі свого боку, кажуть, що отримали масу позитивних емоцій та долучилися до благодійності. Загалом участь у пробігу взяла рекордна кількість учасників - цьогоріч їх зареєструвалося близько 18-ти тисяч.