Військовослужбовці ВІТІ прийняли участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі “Армія – дітям”

Добавлено: 21.05.2019 Переглянуто: 761

З метою підтримання позитивної громадської думки щодо діяльності Збройних Сил України та національно-патріотичного виховання дітей та молоді через заохочення до навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України та Збройних Сил України 18 травня поряд з Національним центром ділового та культурного співробітництва “Український дім” був проведений Всеукраїнський фестиваль “Армія – дітям”. Захід організовано за підтримки Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України спільно з Військово-музичним управлінням Збройних Сил України та Українським державним центром позашкільної освіти Міністерства освіти та науки України.

Цього року тематикою фестивалю є військова освіта і навчання.

На демонстраційному майданчику-наметі представники інституту - кафедри Радіозв’язку і Спеціальних засобів зв’язку та радіотехнічних засобів провели демонстрацію окремих зразків сучасних цифрових засобів зв’язку та безпілотних літальних апаратів. Військовослужбовці інституту ознайомили дітей та молодь з організацією навчального процесу в інституті та військовими спеціальностями, за якими є можливість здобути освіту.