УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Військовослужбовці ВІТІ прийняли участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі “Армія – дітям”

Добавлено: 21.05.2019 Переглянуто: 761


З метою підтримання позитивної громадської думки щодо діяльності Збройних Сил України та національно-патріотичного виховання дітей та молоді через заохочення до навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України та Збройних Сил України 18 травня поряд з Національним центром ділового та культурного співробітництва “Український дім” був проведений Всеукраїнський фестиваль “Армія – дітям”. Захід організовано за підтримки Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України спільно з Військово-музичним управлінням Збройних Сил України та Українським державним центром позашкільної освіти Міністерства освіти та науки України.

Цього року тематикою фестивалю є військова освіта і навчання.

На демонстраційному майданчику-наметі представники інституту - кафедри Радіозв’язку і Спеціальних засобів зв’язку та радіотехнічних засобів провели демонстрацію окремих зразків сучасних цифрових засобів зв’язку та безпілотних літальних апаратів. Військовослужбовці інституту ознайомили дітей та молодь з організацією навчального процесу в інституті та військовими спеціальностями, за якими є можливість здобути освіту.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх