День етнічної ідентифікації у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 16.05.2019 Переглянуто: 925

Сьогодні, 16 травня 2019 року, визначний день етнічної ідентифікації кожного українця – День Вишиванки. Цей день став святом справжньої національної краси. Ми показали світові свою вишиванку і довели – це свято міжнародного масштабу! В нашій вишитій сорочці і радість, і журба, і таємниці українського народу!

Курсанти та офіцери Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут не є виключенням цієї історичної події, ми з радістю щорічно беремо участь у народному флешмобі в підтримку української культури. Люди у вишиванках – виразники громадянської позиції, вони демонструють культурну освіченість та духовну свідомість. Вишиванка – це не модний тренд, це – символ України! Будьте красивими не тільки зовнішнє, а й душевно! Зі святом!