6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

В гостях в ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військово-фізичною підготовкою»

Добавлено: 14.05.2019 Переглянуто: 515

Військовослужбовці інституту продовжують цілеспрямовано проводити профорієнтаційну роботу щодо вступу до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Так, 14 травня, представники інституту були почесними гостями в Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військово-фізичною підготовкою» де проходила Естафета мужності- Я патріот України.

З привітальним словом виступив від колективу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації майор Антон Ланко: «Ви молода еліта нашої держави, тож ми колективом Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут будемо раді вітати Вас в стінах нашого інституту», зазначив офіцер.

В черговий раз курсанти ознайомили майбутніх випускників з умовами вступу до нашого славетного військового навчального закладу. Випускники Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військово-фізичною підготовкою», які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за спеціальністю Комп'ютерні науки можуть бути прийняті на другий (третій курс) денної форми навчання для здобуття ступеня бакалавра (на вакантні місця державного замовлення).

Майбутні офіцери поділилися з хлопцями та дівчатами особистими враженнями про повсякденне курсантське життя, дозвілля, організацію освітнього процесу.

Зустріч пройшла дуже продуктивно, і багато юнаків та дівчат виявили бажання присвятити своє життя службі Батьківщині.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net