6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Навчання громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу

Добавлено: 10.05.2019 Переглянуто: 578


У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проходять навчання громадяни України за програмою підготовки офіцерів запасу.

Так, в період з 06.05.2019 по 18.05.2019 року, на кафедрі військової підготовки проводиться чергова сесія (навчальний збір) для громадян України, які навчаються на першому та другому році навчання, у тому числі для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра.

Теоретичний курс для громадян України першого та другого курсів передбачає опанування та систематизацію основ військової професійної діяльності за обраною військово-обліковою спеціальністю.

Під час навчання науково-педагогічні працівники кафедри приділяють увагу наданню громадянам навичок, які ґрунтуються на досвіді проведення Операції об'єднаних сил на сході Україні.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх