Урочисті заходи з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Добавлено: 09.05.2019 Переглянуто: 1143

09 травня 2019 року з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в місті Полтава пройшли урочисті заходи з покладанням квітів та вінків до меморіалу Солдатської Слави.

На заході були присутні ветерани Другої світової війни, депутати місцевих рад, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники трудових колективів, громадських організацій та політичних партій, а також представники громадськості.

З метою національно-патріотичного виховання та вшанування пам’яті визволителів від нацистських загарбників, курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут прийняли участь у даному заході, та були задіяні для: покладення гірлянд та вінків, почесної варти з прапорами, почесної варти біля меморіальних плит, а також виконання салюту.