НІКОЛИ ЗНОВУ

Добавлено: 08.05.2019 Переглянуто: 371

Зранку 8 травня в День пам’яті та примирення напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, курсанти та офіцери Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут хвилиною мовчання вшанували подвиг Українського народу у Другій світовій війні, висловлюючи шану всім борцям у боротьбі з нацизмом, поклали квіти біля меморіалу випускників інституту які загинули в роки Другої світової війни.

Продовжився захід біля пам’ятної могили воїнам Другої світової війни на Звіринецькому кладовищі Печерського району м. Київ. Участь у поминальних заходах взяли безпосередньо представники Печерської районної в м. Київ державної адміністрації, військовослужбовці гарнізону, ліцеїсти, та школярі Києва.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net