6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

НІКОЛИ ЗНОВУ

Добавлено: 08.05.2019 Переглянуто: 530

Зранку 8 травня в День пам’яті та примирення напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, курсанти та офіцери Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут хвилиною мовчання вшанували подвиг Українського народу у Другій світовій війні, висловлюючи шану всім борцям у боротьбі з нацизмом, поклали квіти біля меморіалу випускників інституту які загинули в роки Другої світової війни.

Продовжився захід біля пам’ятної могили воїнам Другої світової війни на Звіринецькому кладовищі Печерського району м. Київ. Участь у поминальних заходах взяли безпосередньо представники Печерської районної в м. Київ державної адміністрації, військовослужбовці гарнізону, ліцеїсти, та школярі Києва.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net