6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Курсант ВКСС ВІТІ - призер чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат

Добавлено: 07.05.2019 Переглянуто: 517

03-05 травня 2019 року в м. Миргород Полтавської області відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат. В цих змаганнях прийняли участь 220 кращих спортсменів-гирьовиків із громадських організацій, силових структур, ВВНЗ, спортивних клубів у складі команд 19-х областей України.

В даному чемпіонаті приймала участь курсант ВКСС ВІТІ імені Героїв Крут Аліна Мірошніченко, яка готувалася до змагань під керівництвом позаштатних тренерів коледжу з гирьового спорту – Заслуженого тренера України Мороза Олега Арсенійовича та Майстра спорту України з гирьового спорту Феніча Ростислава.

Спортсменка коледжу здобула СРІБЛО у ваговій категорії «до 63 кг» - поштовх двох гир вагою 16 кг довгим циклом..

Хочеться побажати Аліні не зупинятись на досягнутому, рухатись лише вперед – до нових перемог, набиратись досвіду на нових спортивних турнірах та чемпіонатах, адже змагання – в яких приймають участь курсанти – зміцнюють здоров'я, виховують міцний характер, загартовують організм, роблячи його витривалим і сильним. А ще, що не менш важливо, - піднімають настрій, допомагають знаходити однодумців і нових друзів. Саме це і є безцінним скарбом у спортивній та військовій діяльності для майбутнього сержанта Збройних Сил України!!!

Так тримати!!!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net