Впровадження пейнтбольного обладнання у підготовку військовослужбовців вищих військових навчальних закладів

Добавлено: 30.04.2019 Переглянуто: 1029

24.04.2019 року на базі пейнтбольного спортивного клубу «Гепард» Головне управління підготовки Збройних Сил України провело інструкторсько-методичне заняття щодо впровадження пейнтбольного обладнання в підготовку військовослужбовців вищих військових навчальних закладів та навчальних центрах.

На заняття від інституту були залучені заступник начальника інституту полковник Тарасов В.В., начальник кафедри Загальної тактики полковник Павленко О.А., начальник кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту полковник Бичіхін Ю.І. та старший викладач підполковник Мірошниченко С.М..

Під час заходу представники пейнтбольного спортивного клубу «Гепард» ознайомили всіх присутніх з вимогами до обладнання майданчиків, екіпірування, утримання та обслуговування пейнтбольного обладнання.

На завершення практичної складової заняття відбувся практичний показ навчання військовослужбовців ЗС України виконанню елементів із застосуванням пейнтбольного обладнання в рамках загальновійськової підготовки чи фахової підготовки стрільця, а також відбулась двостороння гра — «захоплення будівлі», яку провели представники пейнтбольного спортивного клубу «Гепард».

Підсумком інструкторсько-методичного заняття стали пропозиції впровадження та використання пейнтбольного обладнання в підготовку військовослужбовців вищих військових навчальних закладів.