Традиційним благодійним матчем за «Кубок чемпіонів» підтримуємо наших дітей-переселенців зі Сходу України та Криму

Добавлено: 27.04.2019 Переглянуто: 782

24 квітня напередодні футбольного матчу української Прем’єр-ліги «Динамо» (Київ) — «Шахтар» (Донецьк) на стадіоні НТК ім. В. Баннікова відбувся благодійний матч за «Кубок чемпіонів-2019» між збірною журналістів України та ВІТІ імені Героїв Крут.

Головною метою цього матчу, що вже стало доброю традицією, є допомога дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

Організаторами «Кубку чемпіонів» виступили Федерація футболу України, українська Прем’єр-ліга та ІА «Центр новин». Футбольний матч розпочався із виконання Гімну України оркестром Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. На матч завітали почесні гості: перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, перший віце-президент ФФУ Олег Протасов, заступник начальника ВІТІ Віталій Тарасов, шеф-редактор ІА «Центр новин», президент збірної журналістів України Ольга Витак, уславлений український футболіст, екс-динамівець Іван Яремчук.

Із вітальним словом перед учасниками благодійного футбольного матчу виступив Вадим Костюченко. «Дякую всім командам за участь у благодійному матчі. Футбол нас об’єднує. А найголовніше, що ми цим традиційним матчем підтримуємо наших дітей-переселенців зі Сходу України та Криму. Кожна участь у такому матчі є нашою частиною допомоги дітям, які потребують підтримки. Хочу побажати чесної гри й перемоги команді, яка сьогодні буде краще підготовлена», — сказав Костюченко.

Щодо підсумків матчу, «Кубок чемпіонів» виграла збірна журналістів України, яка перемогла команду Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут із рахунком 5:3. А головна перемога дісталася 200 дітям-переселенцям зі Сходу України, які стали глядачами матчу. Усі діти отримали подарунки — квитки на футбольний матч «Динамо» — «Шахтар» та футбольні м’ячі й амуніцію.