УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курсанти-випускники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут завершили курс посиленої підготовки в полі

Добавлено: 26.04.2019 Переглянуто: 868


У курсантів випускних курсів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут завершився практичний курс посиленої підготовки.

Загалом польові заняття з майбутніми офіцерами-зв’язківцями тривали шість тижнів на базі окремої бригади зв’язку Генерального штабу Збройних Сил України. Свою фаховість випускники вишу підтвердили з урахуванням попереднього розподілу на первинні офіцерські посади у військах.

— Кожен майбутній офіцер довів реальний рівень знань, які отримав у військовому інституті за весь час навчання. На заключному етапі посиленого польового курсу випускники склали комплексний екзамен. Він підтвердив: наші підлеглі готові до служби у підрозділах Збройних Сил України, — наголосив керівник зборів посиленої підготовки з курсантами випускних курсів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут полковник Олег Петровський.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх