УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Триває посилена підготовка курсантів-випускників Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 20.04.2019 Переглянуто: 637


Вже другий тиждень поспіль проводиться посилена підготовка курсантів–випускників Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, яка проходить на базі однієї з бригад зв’язку Генерального Штабу Збройних Сил України.

Для курсантів п'ятого курсу Факультету телекомунікаційних систем другий тиждень занять був дуже насичений та динамічний. З курсантами були проведені заняття з тактики, інженерної підготовки, тактичної медицини, експлуатації та бойового застосування БПЛА, вогнева підготовка з виконанням стрільб зі штатної зброї.

Зі слів курсантів саме такий вид практичних занять перед випуском з інституту дозволяє структурувати знання отримані протягом навчання в інституті та черговий раз практично відпрацювати нормативи та навчальні завдання, які курсанти відпрацьовували на молодших курсах.

А наразі залишається ще один тиждень, під час якого зі зв’язківцями будуть проведені тактико-спеціальні заняття. Під час цих занять курсанти-випускники у складі екіпажів відпрацюють питання розгортання вузлів зв'язку та елементів пунктів управління різних ланок, складуть випусковий іспит, який дасть оцінку підготовці курсантів-випускників 2019 року.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх