Війська зв’язку Збройних Сил України поповнили молодші лейтенанти

Добавлено: 20.04.2019 Переглянуто: 766

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся урочистий випуск сержантського та старшинського складу військової служби за контрактом, які мають вищу освіту.

Трьохмісячні курси перепідготовки та підвищення кваліфікації закінчили понад 17 військовослужбовців, з яких сім — жінки. Вони отримали первинне військове звання «молодший лейтенант». Під час навчання майбутніх офіцерів у ВІТІ 80% навчального часу було відведено практичним заняттям на сучасних засобах зв’язку, які зараз використовуються в районах проведення ООС.

Церемонія вручення сертифікатів про проходження курсів відбулася в музеї інституту.

Начальник курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації військового інституту майор Олексій Кравченко привітав військовослужбовців з важливою подією в їх кар’єрі та побажав випускникам щасливої життєвої дороги і наснаги у службі на благо України.