Перемога курсантів інституту на Регіональній міжвузівській олімпіаді з математики

Добавлено: 18.04.2019 Переглянуто: 805

12 квітня 2019 року на базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулася Регіональна міжвузівська олімпіада з математики серед курсантів вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству оборони України та Міністерству внутрішніх справ України.

У змаганнях взяли участь курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут факультету Інформаційних технологій, переможці першого етапу олімпіади, Толкунова Олександра (273 навчальна група), Молібога Олександра (272 навчальна група), Ковальчук Анастасія (271 навчальна група), Марфич Андрій (273 навчальна група).

Показавши вміння та знання курсант 27 курсу Анастасія Ковальчук зайняла друге місце серед учасників змагань.

Вітаємо учасників з перемогою, бажаємо подальших успіхів у навчанні, надалі зростати інтелектуально та творчо, нових перемог!