Вітаємо курсанта Андрія Пайолу, який виконав норматив кандидата майстра спорту України зі спортивного орієнтування

Добавлено: 18.04.2019 Переглянуто: 928

13-14.04.2019 відбулися Всеукраїнські змагання «KIEV REGION CUP ПАМ’ЯТІ АНАТОЛІЯ ЛИТВИНЧУКА» зі спортивного орієнтування. Цього року до традиційного весняного спринту додалася середня дистанція. Спринт було проведено на території Меморіалу жертвам нацизму, а середню дистанцію провели на місцевості яруго-балкового типу з дрібними формами рельєфу.

В змаганнях брали участь більше 200 чоловіків різного віку.

Команда Військовий інститут взяла участь у віковій групі Ч21. Курсант Адрій Пайола посів 11 місце серед 30 учасників у даній віковій групі, де брали участь 1 - Майстер спорту України міжнародного класу та 10 - Майстрів спорту України.

Змагання принесли неповторні емоції, враження та, звичайно, ж перемогу - Андрій Пайола виконав норматив кандидата майстра спорту України.

Вітаємо спортсмена з чудовим виступом на Всеукраїнські змагання і бажаємо перемог на життєвих та спортивних теренах!