Вітаємо старшого викладача кафедри Іноземних мов Бокій В.І., яка отримала Сертифікат за програмою ICELT Кембриджського університету

Добавлено: 16.04.2019 Переглянуто: 939

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського завершився курс підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови за програмою ICELT (In-service Certificate in English Language Teaching) Кембриджського університету.

Метою навчального курсу було поглиблення теоретичних знань з основ педагогіки та методики викладання іноземної мови, удосконалення практичних навичок викладання іноземної мови шляхом застосування новітніх методів та прийомів викладання англійської мови.

Вітаємо старшого викладача кафедри Іноземних мов Бокій В.І., яка успішно закінчила курс та отримала Сертифікат за програмою ICELT Кембриджського університету.