18 травня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Український Схід

Добавлено: 13.04.2019 Переглянуто: 185

В рамках національно-патріотичного забезпечення курсанти першокурсники факультету телекомунікаційних систем інституту мали змогу відвідати Національний музей історії України у Другій світовій війні де було представлено експозицією «Український Схід».

Провідною метою експозиції є вшанування українських воїнів – учасників Операції Об'єднаних сил (Антитерористичної операції) на сході України, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності нашої держави. Тут багато речей безпосередньо з поля бою – особисті речі в момент загибелі чи просто дуже особисті речі, що в кишені на грудях у воїна були. Такі речі дуже характерні, промовисті.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net