Український Схід

Добавлено: 13.04.2019 Переглянуто: 611

В рамках національно-патріотичного забезпечення курсанти першокурсники факультету телекомунікаційних систем інституту мали змогу відвідати Національний музей історії України у Другій світовій війні де було представлено експозицією «Український Схід».

Провідною метою експозиції є вшанування українських воїнів – учасників Операції Об'єднаних сил (Антитерористичної операції) на сході України, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності нашої держави. Тут багато речей безпосередньо з поля бою – особисті речі в момент загибелі чи просто дуже особисті речі, що в кишені на грудях у воїна були. Такі речі дуже характерні, промовисті.