18 травня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Посилена підготовка курсантів-випускників факультету телекомунікаційних систем ВІТІ імені Героїв Крут

Добавлено: 12.04.2019 Переглянуто: 320

У курсантів випускних курсів факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочався курс посиленої підготовки.

Практичний вишкіл майбутніх офіцерів зв’язківців проходить на базі бригади зв’язку Генерального Штабу Збройних Сил України. Під час першої неділі занять курсанти-випускники, вкотре практично відпрацювали питання налагодження новітніх комплексів зв’язку, встановлення антенно-щоглових пристроїв та інженерного обладнання елементів пунктів управління.

Всі заняття проводять бойові офіцери бригади зв’язку Генерального Штабу ЗСУ, де курсанти переймають бойовий досвід, і в подальшому врахують поради під час відпрацювання магістерських робіт.

Тож на випускників чекає ще два тижні цікавих і насичених практичних занять.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net