Посилена підготовка курсантів-випускників факультету телекомунікаційних систем ВІТІ імені Героїв Крут

Добавлено: 12.04.2019 Переглянуто: 1113

У курсантів випускних курсів факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочався курс посиленої підготовки.

Практичний вишкіл майбутніх офіцерів зв’язківців проходить на базі бригади зв’язку Генерального Штабу Збройних Сил України. Під час першої неділі занять курсанти-випускники, вкотре практично відпрацювали питання налагодження новітніх комплексів зв’язку, встановлення антенно-щоглових пристроїв та інженерного обладнання елементів пунктів управління.

Всі заняття проводять бойові офіцери бригади зв’язку Генерального Штабу ЗСУ, де курсанти переймають бойовий досвід, і в подальшому врахують поради під час відпрацювання магістерських робіт.

Тож на випускників чекає ще два тижні цікавих і насичених практичних занять.