Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

У Києві 16 квітня в Центральному будинку офіцерів ЗСУ відбудеться звітний концерт Зведеного військового оркестру

Добавлено: 11.04.2019 Переглянуто: 220

16 квітня цього року у Центральному будинку офіцерів ЗС України відбудеться звітний концерт Зведеного військового оркестру Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Запрошуємо військовослужбовців Київського гарнізону та мешканців міста поринути в чарівну атмосферу оркестрової музики та отримати позитивні емоції.

Початок концерту о 19:00.

Вхід вільний.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net