Майстер клас з армреслінгу

Добавлено: 07.04.2019 Переглянуто: 1005

06 квітня 2019 року у спортивному залу ВІТІ ім. Героїв Крут відбувся майстер клас з армреслінгу.

Даний захід був організований та проведений з метою підготовки збірної команди курсантів з армспорту.

Майстер клас з командою курсантів за запрошенням провели: член збірної України Федерації армреслінгу, чемпіон України в суперважкої ваги, майстер спорту Дмитрий Іонов та члени спортивного клубу «БАРС».

Захід був проведений на високому професійному рівні, курсанти отримали необхідні знання, практичний досвід з даного виду спорту. Ми сподіваємося що такі заходи дадуть можливість нам перемагати у різних змаганнях з армреслінгу.

Висловлюємо щирі слова вдячності за проведення цього заходу Дмитру Іонову та спортивному клубу «БАРС».