Посилена підготовка курсантів-випускників 2019 року

Добавлено: 06.04.2019 Переглянуто: 1395

У курсантів випускних курсів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут завершився курс посиленої підготовки.

Практичні заняття майбутніх офіцерів-зв’язківців тривали три тижні і проходили на базі окремої бригади зв’язку Генерального штабу Збройних Сил України.

Посилена підготовка проводилась з урахуванням попереднього розподілу випускників на первинні посади та передбачала підвищення курсантами рівня власних навичок з фахової підготовки та їх готовності до виконання обов’язків на офіцерських посадах у військах.

Під час проходження фахового блоку курсанти-випускники в польових умовах практично відпрацювали питання із розгортання та інженерного обладнання елементів пунктів управління та порядку їх охорони, у складі екіпажів виконали нормативи та навчальні завдання по розгортанню засобів зв’язку в польових умовах. Розгорнули вузли зв’язку, лінії прямого зв’язку, лінії прив’язки та практично виконали функціональні обов’язки за посадами на вузлах зв’язку пунктів управління різних рівнів.

Заняття з бойового застосування підрозділів зв’язку акумулювали в собі теоретичні знання та практичні навички, які випускники отримали в інституті за весь час навчання.

На заключному етапі посиленої підготовки під керівництвом замовника Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗС України проведений комплексний екзамен, на який для незалежної оцінки залучені фахівці з 179 Об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку. Випускники інституту успішно пройшли всі випробування та отримали свідоцтва і сертифікати про проходження курсу.

Результати посиленої підготовки курсантів — випускників 2019 року показали її ефективність та позитивний вплив на рівень фахової підготовки курсантів щодо їх готовності до виконання обов’язків на первинних офіцерських посадах.