Курсант ВІТІ призер другого етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Добавлено: 28.03.2019 Переглянуто: 883

26 березня 2019 р. у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України (м. Київ) відбувся другий (підсумковий) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Для участі у конкурсі від ВІТІ було делеговано трьох переможців першого етапу змагань, а саме: Дяченко А.Ю. (283 н.гр.), Сороку Д.В. (271 н.гр.) та Дєєва В. Б. (253 н.гр.).

У творчому змаганні, зорганізованому Департаментом військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України, наші курсанти виборювали перемогу серед курсантів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна та Військово-морського ліцею м. Одеси.

Цьогоріч, найкращим знавцtм української мови серед військовиків став представник нашого інституту – курсант 4 курсу Володимир Дєєв, який третій рік поспіль є призером конкурсу, виборовши цього року почесне третє місце.

Щиро бажаємо нашим курсантам – мовникам натхнення та нових перемог!