«Книжкова навала» в бібліотеці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут!

Добавлено: 27.03.2019 Переглянуто: 1424

Шановні користувачі бібліотеки!Повідомляємо Вас, що в бібліотеці ВІТІ з 27 березня 2019 року розміщено дві виставки нових надходжень.

«Нові надходження до художнього фонду»

Бібліотека ВІТІ отримала 245 примірників та назв художньої літератури. Всі книги представленій на даній виставці, нові та естетично оформлені, література варта уваги читачів. Серед цих книг багато цікавих новинок від сучасників та шедеврів від класиків різних жанрів української та світової літератури.

«Нові надходження»

Представлені на даній виставці книги мають історичний зміст, в них розповідається про нелегку долю нашої держави від сучасності до сьогодення.

Колектив бібліотеки висловлює щиру подяку за надані книги.

Бібліотека ВІТІ запрошує всіх користувачів бібліотеки відвідати дані книжкові виставки!