День відкритих дверей у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 25.03.2019 Переглянуто: 1919

24 березня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся День відкритих дверей. Провідний навчальний заклад гостинно прийняв цивільну молодь з Києва та різних областей України, які мають наміри у майбутньому отримати військову освіту.

Бажання відвідати цей навчальний заклад виявило майже 100 осіб. Потенційних курсантів зустрів заступник начальника військового інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко, який зазначив, що навчальний заклад готує військових фахівців тактичної ланки у галузі телекомунікацій та інформатизації, як для всіх видів Збройних Сил України, так і для інших військових формувань. Він також розповів про умови вступу та за якими спеціальностями здійснюється підготовка курсантів.

На відвідувачів чекало багато корисної та цікавої інформації, виставок, демонстрацій тощо. Гості побачили сучасні засоби зв’язку, безпілотні летальні апарати і зброю, яка зараз використовуються в зоні ООС, і на якій навчаються майбутні офіцери.

Офіцери кафедр факультетів розповіли відвідувачам, що інститут основну увагу акцентує на підготовці військових фахівців з інформаційної боротьби, тобто протидії в кібернетичному просторі, які в подальшому будуть забезпечувати захист інформаційної інфраструктури держави (автоматизованих систем, інформаційно-телекомунікаційних систем та мереж, інформаційних ресурсів тощо) від негативного впливу супротивника. По-друге,- це планування й реалізація спеціальних операцій у кібернетичному просторі для досягнення інформаційної переваги над противником.

Також гості оглянули казармені приміщення, сучасну спортивну базу та їдальню вишу. Під час екскурсії по музею навчального закладу, юнаків та дівчат ознайомили з мілітарною історією навчального закладу, якому в минулому році було присвоєно почесне найменування імені Героїв Крут.