18 травня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Курсанти інституту відвідали Музей історії України

Добавлено: 24.03.2019 Переглянуто: 264

Сьогодні 24 березня курсанти факультету інформаційних технологій та факультету бойового застосування систем управління та зв’язку відвідали Музей історії України, де вони мали змогу зануритися в вир історії та переміститися в добу наших нащадків-козаків.

Музейні експонати допомогли курсантам краще дізнатись традицій та побут тих часів.

Майстерність колективу музею та чудова погода допомогла курсантам отримати максимум задоволення від даного заходу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net