18 травня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Музей Гетьманства - щиро зустрів курсантів Факультету телекомунікаційних систем ВІТІ

Добавлено: 24.03.2019 Переглянуто: 263

Утікай від яничарства - хамства,

Від навал непроханих гостей

До світлиці рідного Гетьманства-

Це найкращий в Києві музей.

В. Ясиновський

В рамках культурологічного забезпечення першокурсники факультету телекомунікаційних систем інституту відвідали Музей Гетьманства, що міститься у будинку-пам'ятці архітектури кінця ХVІІ - з надбудовами в ХІХ ст., відомому в Києві як "будинок Мазепи” .

Зв'язківці мали змогу ознайомитися з цікавими історичними фактами визначних Гетьманів України, а завдяки майстерності екскурсовода слухачі занурилися в світ мілітарної історії та традицій козацько-гетьманської доби, яка відіграла важливу роль в становленні української державності.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net