УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Військово-професійна орієнтація молоді щодо вступу до ВІТІ та ВКСС ВІТІ

Добавлено: 23.03.2019 Переглянуто: 803


21 березня 2019 року у виставковій залі Полтавського міського Будинку культури пройшов загальноміський «Ярмарок зайнятості». Війсковослужбовці Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут також прийняли участь у заході та провели профорієнтаційну роботу з метою пропагування вступу на навчання до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Мешканці міста Полтави та області отримали вичерпану інформацію про актуальні спеціальності які можливо отримати після закінчення нашого інституту та мати подальше стабільне працевлаштування, достатньо грошеве забезпечення для гідного і повноцінного суспільного життя.

Викладач кафедри автоматизованих систем управління факультету інформаційних технологій майор Олександр Симоненко продовжує проводити військово-професійне інформування молоді щодо вступу до інституту. Наш Альма-матер поправу можна вважати кузнею «інтелектуальних воїнів». Саме такі військовослужбовці, на переконання натовських експертів, будуть складати ядро воєначальників уже в найближчому майбутньому.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх