18 травня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Спец-показ довгоочікуваного фільму «Перша сотня»

Добавлено: 21.03.2019 Переглянуто: 190

21 березня курсанти факультету Телекомунікаційних систем відвідали спец-показ довгоочікуваного фільму, володарю призу глядацьких симпатій Міжнародного кінофестивалю DocudaysUA-2018 «Перша сотня». Режисери фільму Ярослав Пілунський, Юрий Грузинов , Yulia Shashkova.

Українська революція (2013-2014) та війна з Росією на Донбасі став ближчими. У повнометражному документальному фільмі йдеться про історію Першої сотні Майдану, яка подолала внутрішнього ворога та пішла на фронт, щоб боротися із зовнішнім ворогом. Це занурення в епіцентр подій, відвертий художній та громадянський погляд на людські стосунки на тлі кривавих соціальних заворушень. Відверті людські історії, сутички харизматичних персонажів, виклики та рішення на межі життя і смерті, пошуки взаємодії, перші кроки до формування громадянського суспільства – усе це об’єднане розумінням пройденого шляху та оптимістичним поглядом на майбутнє України. Як і належить документалістам, творча група подолала весь важкий шлях разом із своїми героями. Художня особливість фільму полягає у тому, що документальні хроніки змонтовані як художній фільм – занадто глибокий та чуттєвий сенс того, що відбувається на екрані, доноситься виключно у розмові кадру.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net