Спец-показ довгоочікуваного фільму «Перша сотня»

Добавлено: 21.03.2019 Переглянуто: 633

21 березня курсанти факультету Телекомунікаційних систем відвідали спец-показ довгоочікуваного фільму, володарю призу глядацьких симпатій Міжнародного кінофестивалю DocudaysUA-2018 «Перша сотня». Режисери фільму Ярослав Пілунський, Юрий Грузинов , Yulia Shashkova.

Українська революція (2013-2014) та війна з Росією на Донбасі став ближчими. У повнометражному документальному фільмі йдеться про історію Першої сотні Майдану, яка подолала внутрішнього ворога та пішла на фронт, щоб боротися із зовнішнім ворогом. Це занурення в епіцентр подій, відвертий художній та громадянський погляд на людські стосунки на тлі кривавих соціальних заворушень. Відверті людські історії, сутички харизматичних персонажів, виклики та рішення на межі життя і смерті, пошуки взаємодії, перші кроки до формування громадянського суспільства – усе це об’єднане розумінням пройденого шляху та оптимістичним поглядом на майбутнє України. Як і належить документалістам, творча група подолала весь важкий шлях разом із своїми героями. Художня особливість фільму полягає у тому, що документальні хроніки змонтовані як художній фільм – занадто глибокий та чуттєвий сенс того, що відбувається на екрані, доноситься виключно у розмові кадру.