18 травня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

ІІ тур - Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з англійської мови

Добавлено: 21.03.2019 Переглянуто: 249

21 березня цього року кращі курсанти першого і другого курсу інституту взяли участь у ІІ турі - Всеукраїнської Інтернет-олімпіади.

Мета заходу полягала у наданні молоді технічного профілю можливості продемонструвати знання англійської мови у площині точної сфери знань, визначити ступінь компетентності курсантів у фізиці й математиці, поглибити між предметні зв'язки та взаємоінтеграцію знань курсантів. Участь курсантів в олімпіаді забезпечує підвищення мотивації та інтересу до навчання, активізує пізнавальну активність та сприяє розвитку творчих здібностей.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net