На факультеті телекомунікаційних систем підбили підсумки стану навчання, військової дисципліни

Добавлено: 18.03.2019 Переглянуто: 1312

18 березня 2019 року відбулося підведення підсумків діяльності стану навчання, військової дисципліни та спортивних здобутків підрозділів факультету Телекомунікаційних систем за І півріччя 2018-2019 навчального року. З доповідями виступили:

Заступник начальника факультету з навчальної та наукової роботи – начальник навчальної частини підполковник Ошурко Віталій Миколайович, який підвів загальний підсумок стану якості навчання та спортивних перемог у загальнофакультетських та загальноінститутських змаганнях факультету Телекомунікаційних систем, враховуючи також здачу та захист Кваліфікаційних робіт освітнього ступеня «Бакалавр» 15 навчальним курсом за І півріччя 2018-2019 навчального року ;

Заступник начальника факультету з морально-психологічного забезпечення майор Ланко Антон Вікторович із аналізом військової дисципліни факультету та основних порушень особового складу, а також визначенням кращих зразкових підрозділів.

Промовою до особового складу та врученням нагород кращим військовослужбовцям завершив аналіз проведених дій начальник факультету Телекомунікаційних систем полковник Рибка Євген Миколайович, а кращі підрозділи були нагороджені пам’ятними перехідними відзнаками.

У підсумку нагороду «Краще відділення» отримали особовий склад 2 відділення 181-ї навчальної групи (командир відділення солдат Андрій Дрозд ); «Краща група» - 163 навчальна група (командир групи молодший сержант Владислав Датій); «Кращий курс» - підрозділ 17-го навчального курсу.

Бажаємо курсантам факультету Телекомунікаційних систем подальших успіхів та наснаги! Так тримати!