Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики серед курсантів інституту

Добавлено: 14.03.2019 Переглянуто: 1103

13 березня 2019 року в інституті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики серед курсантів інституту першого та другого курсів.

Захід організували та провели викладачі кафедри математики та фізики Військового інституту телекомунікації та інформатизації кандидат фізико-математичних наук, доцент Рудоміно-Дусятська І.А., кандидат фізико-математичних наук, доцент Пасенченко Ю.А., викладач Пояркова О.Ю.

Переможцями олімпіади стали:

Перше місце Олександра Толкунова - 273 навчальна група.

Друге місце Олександра Малібога - 272 навчальна група.

Третє місце Анатасія Ковальчук - 271 навчальна група.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог!!!

Переможці олімпіади представлятимуть інститут на Регіональній міжвузівській олімпіаді з математики серед вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству оборони України та Міністерству внутрішніх справ України 12-13 квітня 2019 року м. Харків.