УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                                                

Документальний фільм «Тарас Шевченко IDентифікація»

Добавлено: 12.03.2019 Переглянуто: 206


12 березня 2019 року курсанти факультету Телекомунікаційних систем відвідали показ документального фільму «Тарас Шевченко IDентифікація», який відбувся у кінотеатрі «ЛІРА».

Український режисер та продюсер Сергій Проскурня, подорожуючи, відзняв народні уявлення постаті відомого митця від місцевих жителів різних куточків України, задля монтажу документального фільму Також, за словами режисера, це прощання з радянським каноном Шевченка, тому герої розповідей у фільмі, це ті, кому за 30 років, люди радянського покоління.

Сам режисер фільму дуже негативно ставиться до тої біографії Тараса Шевченка, яку подають дітям в українських шкільних підручниках. Він вважає, що це є наслідки радянської системи, оскільки потрібно подавати живий органічний матеріал. Тарас Шевченко – прекрасний приклад для сучасної молоді! Ми маємо пам’ятати та пишатись людиною, яка приклала великі зусилля до творчої спадщини України та українців!/p>

Даний документальний фільм є підтвердженням того, що Тарасові слова актуальні на сьогодні, та, мабуть, будуть актуальними ще багато віків.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх