УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Борітеся – поборете, вам бог помагає!

Добавлено: 10.03.2019 Переглянуто: 279

9 березня 2019 року курсанти факультету Телекомунікаційних систем відвідали урочистий концерт "Тарасова весна", що відбувся у Будинку звукозапису Українського радіо. Душевна атмосферна музика, високопрофесійний спів заслужених артистів України вкотре довели – Шевченківське слово актуальне тут сьогодні, зараз; лише у сучасній обробці! Твори на вірші Тараса Шевченка прозвучали у виконанні Академічної хорової капели Українського радіо, ансамблю "Благовість", дуету "Сестри Тельнюк", Тріо бандуристок, Руслани Лоцман, Валерії Туліс та Оркестру народної та популярної музики.

Пам'ятаймо про наших славетних борців за право української мови бути на міжнародній арені…бути мовою величного народу!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net