Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Борітеся – поборете, вам бог помагає!

Добавлено: 10.03.2019 Переглянуто: 339

9 березня 2019 року курсанти факультету Телекомунікаційних систем відвідали урочистий концерт "Тарасова весна", що відбувся у Будинку звукозапису Українського радіо. Душевна атмосферна музика, високопрофесійний спів заслужених артистів України вкотре довели – Шевченківське слово актуальне тут сьогодні, зараз; лише у сучасній обробці! Твори на вірші Тараса Шевченка прозвучали у виконанні Академічної хорової капели Українського радіо, ансамблю "Благовість", дуету "Сестри Тельнюк", Тріо бандуристок, Руслани Лоцман, Валерії Туліс та Оркестру народної та популярної музики.

Пам'ятаймо про наших славетних борців за право української мови бути на міжнародній арені…бути мовою величного народу!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net