УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Курсанти Військового коледжу відвідали фотовиставку присвячену участі жінок-військовослужбовців у АТО/ООС

Добавлено: 10.03.2019 Переглянуто: 209

Курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали фотовиставку присвячену участі жінок-військовослужбовців у АТО/ООС, яка була презентована військовим кореспондентом підполковником Володимиром Лазарєвим під назвою «Наші Берегині» до Міжнародного жіночого дня.

Створення фотовиставки, присвячене участі жінок-військовослужбовців ЗСУ у бойових діях проти російсько-окупаційних військ на Сході України. На світлинах представлений образ сучасної української жінки, яка здатна не тільки дарувати життя, а і захищати його зі зброєю в руках.

Також у ході заходу завідуючий музею Пушкарєв Андрій Миколайович ознайомив курсантів коледжу з унікальними матеріалами, які висвітлюють найвидатніші події в аерокосмічній науці та техніці в Україні і в світі, а також з життєвим шляхом та творчій спадщині визначних діячів Полтавщини у галузях авіації та космонавтики таких як: видатний інженер-артилерист, генерал-лейтенант Засядко О.Д., винахідник та пілот-аеронавт, генерал-лейтенант Кованько О.М., винахідник авіаційного ранцевого парашута Котельников Г.Є., вчений-винахідник, один із піонерів ракетної техніки й теорії космічних польотів Кондратюк Ю.В. та багато інших.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net