УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

У ВКСС ВІТІ імені Героїв Крут вже традиційно пройшов щорічний святковий концерт присвячений Міжнародному Жіночому Дню – 8 березня

Добавлено: 08.03.2019 Переглянуто: 1032


07 березня 2019 року у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут вже традиційно пройшов щорічний святковий концерт присвячений Міжнародному Жіночому Дню – 8 березня, на заході був присутній весь особовий склад коледжу. Начальник коледжу полковник Злобін Кирило Вячеславович від керівництва інституту та від чоловічої статі коледжу привітав представниць прекрасної половин людства з цим баженим та святковим днем.

В програмі свята відбулося поздоровлення, вручення подяк та грамот жінкам які працюють, вчаться та проходять військову службу у Військовому коледжі.

Курсанти коледжу заздалегідь підготувались до привітань наших жінок та продемонстрували номери художньої самодіяльності (пісні та гуморески). Також на свято з поздоровленнями завітали дитячий танцювальний колектив міста Полтави «Посмішка».

Цей день став світлим і радісним, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку відносин колективу Військового коледжу сержантського складу .

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх