УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

У ВКСС ВІТІ імені Героїв Крут вже традиційно пройшов щорічний святковий концерт присвячений Міжнародному Жіночому Дню – 8 березня

Добавлено: 08.03.2019 Переглянуто: 257

07 березня 2019 року у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут вже традиційно пройшов щорічний святковий концерт присвячений Міжнародному Жіночому Дню – 8 березня, на заході був присутній весь особовий склад коледжу. Начальник коледжу полковник Злобін Кирило Вячеславович від керівництва інституту та від чоловічої статі коледжу привітав представниць прекрасної половин людства з цим баженим та святковим днем.

В програмі свята відбулося поздоровлення, вручення подяк та грамот жінкам які працюють, вчаться та проходять військову службу у Військовому коледжі.

Курсанти коледжу заздалегідь підготувались до привітань наших жінок та продемонстрували номери художньої самодіяльності (пісні та гуморески). Також на свято з поздоровленнями завітали дитячий танцювальний колектив міста Полтави «Посмішка».

Цей день став світлим і радісним, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку відносин колективу Військового коледжу сержантського складу .

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net