Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Привітання начальника Військового інституту телекомнікацій та інформатизації імені Героїв Крут з міжнародним жіночим днем 8 березня!

Добавлено: 08.03.2019 Переглянуто: 550


Шановні жінки-військовослужбовці та працівники інституту! Вітаю Вас зі святом Міжнародного дня прав жінок і миру – 8 Березня!

Березень – прекрасний весняний місяць починається зі святкування найчарівнішого свята – Міжнародного дня прав жінок і миру - 8 Березня! В цей день ми вшановуємо Берегинь сімейного вогнища, коханих та вірних дружин, щирих подруг. І скільки жінці не було б років вона випромінює своє, притаманне лише їй, тепло, сонце, красу. Без Вас, Вашої підтримки нам, чоловікам, було б складніше. Впевнений, разом ми здобудемо довгоочікувану перемогу й мир та спокій запанують в Україні.

Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, з впевненістю і щиросердним спокоєм! Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й лунає музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

Зичу здоров'я, здійснення бажань і надій, успіхів у ваших справах, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди.

Щиро бажаю миру, радості, любові, достатку в домі, щасливої та щедрої долі, а впевненість у завтрашньому дні нехай назавжди наповнює ваші серця!

З повагою

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

полковник Є.СТЕПАНЕНКО

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх