УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

На базі ВІТІ відбувся оперативно-спеціальний збір з військовими зв’язківцями Збройних Сил України

Добавлено: 07.03.2019 Переглянуто: 399

На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут завершився триденний оперативно-спеціальний збір з керівним складом військ зв’язку Збройних Сил України.

Захід проводився з начальниками зв’язку видів ЗС України, оперативних і повітряних командувань, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Об’єднаного оперативного штабу, командирами військових частин та представниками інших військових формувань і правоохоронних органів.

Учасники збору обговорили перспективи розвитку автоматизованих систем оперативного управління підрозділами з урахуванням набутого досвіду бойових дій на сході України, обмінялися поглядами на оптимізацію військ зв’язку, проведення командно-штабних навчань, підготовку фахівців-зв’язківців та практично відпрацювали питання організації зв’язку під час проведення операцій (бойових дій).

Під час заходу учасники зборів також проаналізували результати й досвід застосування зразків вітчизняної та зарубіжної техніки зв’язку, яка надійшла у підрозділи Української армії впродовж останніх років та широко використовуються в районі операції Об’єднаних сил.

Слід наголосити, що під час оперативно-спеціального збору для учасників у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут організували огляд навчально-матеріальної бази військового інституту та показ сучасних зразків засобів зв’язку та телекомунікаційного обладнання.

Начальник військ зв’язку Збройних Сил України генерал-майор Володимир Рапко підвів підсумки зборів та визначив підлеглим подальші завдання.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net